Телеграм – канал Кіберполіції 

Друзі, хочемо з вами поділитись Телеграм-каналом наших партнерів – Кіберполіції  https://t.me/CyberpolUA

Тут ви можете переглянути усі актуальні новини про викриття правопорушень та Інтернет-махінації, а також отримати рекомендації, як не потрапити на «гачок» аферистів у мережі.

Скоріше долучайтеся😊

ЗАПРОШЕННЯ ПОЗНАЙОМИТИСЬ З СПЕЦІАЛЬНІСТЮ КІБЕРБЕЗПЕКА

У суботу, 3 липня об 11.00 год. кафедра кібербезпеки  факультету комп’ютерних інформаційних технологій ЗУНУ проводить зустріч зі вступниками.

Місце зустрічі:
Західноукраїнський національний університет, корпус #1, зал електронних ресурсів за адресою: вул. Львівська 11, м. Тернопіль.

Для Вас презентують:
1. Нові можливості та перспективи розвитку в дуальній підготовці на спеціальності кібербезпека.
2. Індивідуальну стратегію вибору пріоритетів на бажані спеціальності, у залежності від Вашого середнього балу ЗНО.
3. Особливості реєстрації електронних кабінетів вступників та подачі документів (пробна реєстрація).
4. Особливості здачі документів для пільгових категорій вступників.
5. Подача документів на обрану спеціальність:
– копія документа, що посвідчує особу;
– копію військово-облікового документа – для військовозобов’язаних;
– копію документа про освіту і копію додатка до нього;
–  сертифікат (сертифікати) ЗНО;
– копію реєстраційного номера облікової картки платника податків;
– 4 кольорові фотокартки розміром 3 х 4 см;
– 4 конверти з марками;
– копію закордонного паспорта / проїзного документа дитини – за наявності;
– документ про пільги – за наявності.

Контактна особа: доцент кафедри кібербезпеки, к.т.н. Ігор Якименко, моб.:0983841282

Чекаємо на Вас!

УМОВИ ВСТУПУ НА СПЕЦІАЛЬНІСТЬ КІБЕРБЕЗПЕКА

Хочете отримати, якісну сучасну освіту? Бути конкурентноспроможним на ринку праці ? Отримати практичні навики? Кафедра кібербезпеки запрошує на навчання.
УМОВИ ВСТУПУ НА СПЕЦІАЛЬНІСТЬ КІБЕРБЕЗПЕКА
Сертифікати ЗНО:
1. Українська мова та література
2. Математика
3. Фізика
або Іноземна мова
або Історія
або Географія
або Хімія
або Біологія

Віртуальний полігон

В рамках практичної підготовки фахівців з кібербезпеки в навчальному процесі використовується “кіберполігон”, який реалізований на одноплатних комп’ютерах Raspberry Pi на які встановлено операційні системи із певними вразливостями. Студенти мають можливість проводити тестування на проникнення, зокрема виявляти та експлуатувати наявні вразивості.

Анкетування

Шановні студенти!
Запрошуємо Вас взяти участь в анонімному опитування, спрямованому на визначення Вашого поточного соціально-психологічного самопочуття, шляхів подолання студентами проблемних ситуацій. Результати анкетування будуть представлені лише в узагальненому вигляді. Дякуємо за ваші щирі відповіді.
АНКЕТА

Шановні роботодавці!
Просимо Вас взяти участь в опитуванні щодо рівня задоволеності організацією освітнього процесу в Західноукраїнському національному університеті, змісту освітньо-професійної програми 125 — Кібербезпека. Уважно прочитайте запитання та запропоновані варіанти відповідей на них і позначте ті, котрі найбільше відповідають Вашій думці.
Анкета анонімна. Отримані результати опитування будуть використані в узагальненому вигляді.
АНКЕТА

Шановні студенти, просимо Вас взяти участь в опитуванні на тему:
Ставлення студентів до результатів практики за освітньою програмою 125 – Кібербезпека.
Уважно прочитайте запитання та запропоновані варіанти відповідей на них і позначте ті, котрі найбільше збігаються з Вашою думкою, або ж запишіть власне альтернативне твердження у відведеному для цього місці. Анкета анонімна, усі результати будуть використані виключно в узагальненому вигляді.

АНКЕТА

ШАНОВНІ СТУДЕНТИ!
Запрошуємо Вас до участі в опитуванні, спрямованому на з’ясування рівня задоволеності організацією освітнього процесу в Університеті. Уважно прочитайте запитання та запропоновані варіанти відповідей на них і позначте ті, котрі найбільше збігаються з Вашою думкою, або ж запишіть власне альтернативне твердження у відведеному для цього місці.
Анкета анонімна. Отримані результати будуть використані виключно в узагальненому вигляді.
АНКЕТА

ШАНОВНІ СТУДЕНТИ!
Запрошуємо Вас до участі в опитуванні щодо питань дотримання етичних норм поведінки в ЗУНУ. Анкетування є анонімним, результати будуть представлені лише в узагальненому вигляді.
АНКЕТА

Шановні добродії!
Просимо Вас взяти участь в опитуванні науково-педагогічних працівників. Уважно прочитайте запитання та запропоновані варіанти відповідей на них і позначте ті, котрі найбільше відповідають Вашій думці.
Анкета анонімна. Отримані результати опитування будуть використані в узагальненому вигляді.

АНКЕТА

Запрошуємо учнівську молодь взяти участь у ІІІ Західноукраїнському форумі «ІТ-перспектива» (онлайн)

14 листопада 2020 року о 10.00 год. розпочнеться ІІІ Західноукраїнський форум «ІТ-перспектива» (онлайн: ID zoom meeting 977 9557 6849), до участі у якому запрошується учні 10-11 класів загальноосвітніх шкіл. Організатори заходу – факультет комп’ютерних інформаційних технологій ЗУНУ та Тернопільський ІТ Кластер.14 листопада 2020 року о 10.00 год. розпочнеться ІІІ Західноукраїнський форум «ІТ-перспектива» (онлайн: ID zoom meeting 977 9557 6849), до участі у якому запрошується учні 10-11 класів загальноосвітніх шкіл. Організатори заходу – факультет комп’ютерних інформаційних технологій ЗУНУ та Тернопільський ІТ Кластер.

Метою форуму є популяризація сучасних інформаційних технологій; стимулювання творчого самовдосконалення учнівської молоді у галузі інформаційних технологій; створення умов для навчання за ІТ-спеціальностями з паралельним працевлаштуванням в ІТ-компанії.

У програмі зустрічі передбачено:

– презентація ІТ-компаній;

– досвід підготовки ІТ-спеціалістів на факультеті комп’ютерних інформаційних технологій спільно з ІТ-компаніями;

– важливі кроки до здобуття ІТ – освіти;

– схема досягнення успіху;

– презентація зимових ІТ-шкіл факультету комп’ютерних інформаційних технологій ТНЕУ (у рамках презентації буде проведена реєстрація та здійснюватиметься зарахування на навчання у зимові ІТ школи факультету з метою виконання проектів з грантовою підтримкою для участі у міжнародній конференції ACIT’2021 м.Деггендорф, Німеччина)

Детальну інформацію про захід можна дізнатися за телефоном (0352) 52-46-43 або написавши на електронну адресу mdy@wunu.edu.ua

Форум організовується за підтримки Тернопільської міської ради, Тернопільської обласної державної адміністрації, Асоціації фахівців комп’ютерних інформаційних технологій, Організаторів IEEE 11th International Conference on Advanced Computer Information Technologies.

INTERNATIONAL WEEK PROGRAM

Студенти та працівники кафедри Кібербезпеки прийняли участь в онлайн зустрічі з Grigore Stamatescu, Associate Professor of University Politehnica of Bucharest, Romania та George Markowsky, Professor of Computer Science, Missouri University of Science and Technology, USA в рамках проведення тижня міжнародної співпраці.

Вітання першокурсникам від ректора ЗУНУ Андрія Крисоватого

Кожен першокурсник запам’ятає цей початок 2020-2021 навчального року. Адже він видався чи не найбільш особливим з-поміж усіх. Наш університет зустрічає вас, дорогі юнаки і дівчата, у новому статусі – класичного університету Тернополя.
Особливими є і форма організації навчального процесу для студентів та викладачів, і його змістовне наповнення.
Однак ректор Західноукраїнського національного університету Андрій Крисоватий переконаний, що інноваційні технології відкриють перед вами безліч нових можливостей.
Тому не зупиняйтеся перед труднощами, будьте сміливими і цілеспрямованими, ставте перед собою амбітні цілі, мрійте, любіть і перемагайте!
Успіхів вам, найкращі першокурсники Західноукраїнського національного університету!

Колектив кафедри кібербезпеки вітає Касячука Михайла Миколайовича

Колектив кафедри кібербезпеки вітає Касячука Михайла Миколайовича з успішним захистом дисертації на здобуття наукового ступеня доктора технічних наук за спеціальністю 05.13.21 – системи захисту інформації.